Balon lateksowy mix Kotwice
search
  • Balon lateksowy mix Kotwice
  • Balon lateksowy mix Kotwice
  • Balon lateksowy mix Kotwice
  • Balon lateksowy mix Kotwice
  • Balon lateksowy mix Kotwice

Balon lateksowy mix Kotwice

3,50 zł

Brutto

Balon lateksowy pastelowy dostępny w różnych odcieniach niebieskiego - z białym nadrukiem, marynistycznych wzorów ( kotwica, łódka, muszle, róża wiatrów itp.) średnica 28 cm, 1 szt. 

Napełnianie HELEM: Nie
  Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby zakupy w Naszym sklepie były bezpieczne.

  Szybka dostawa

Wybierz formę dostawy oraz termin my zajmiemy się resztą.

  Zwrot produktów

14 dni na zwrot zakupionych produktów w sklepie.

Piękne lateksowe balony w Różnych  odcieniach niebieskiego z białym nadrukiem marynistycznych wzorów. Kolory balonów wybierane są losowo. W uwagach do zamówienia można zasugerować, które z kolorów są wskazane.

Do napełnienia helem lub powietrzem. pastelowy, subtelnie rozprasza światło. Wykonany z mocnego, wytrzymałego i naturalnego lateksu kauczukowego. 

Wielkość balonu to 12", czyli około 28 cm po nadmuchaniu.
100% biodegradowalne 


Napełniać powietrzem czy helem?

Jeśli chcesz, aby balony unosiły się w powietrzu, wybierz OPCJĘ Z HELEM. Nasze balony napełniamy najczystszym 100% helem najwyższej jakości. Dzięki temu balony fruwają najdłużej. Dodatkowo do wszystkich balonów lateksowych dodajemy uszczelniacz, który znacząco wpływa na długi czas unoszenia balonów. Czas fruwania uszczelnionego balonu to minimum 3 dni.

Jeśli balon przebywa w przyjaznych warunkach (stabilna temperatura otoczenia, nie wystawianie balonu na działanie czynników atmosferycznych, nie tarmoszenie ich itp.), potrafi unosić się nawet 2 tygodnie lub jeszcze dłużej

Każdy z balonów mocujemy na długiej na 2 m, dobranej kolorystycznie, wstążce. Jeśli chcesz, aby balony były przywiązane do CIĘŻARKA, dobierz go dodatkowo w innych, naszych proponowanych produktach.

Aby balony pięknie prezentowały się na przyjęciu, należy zamówić je na odbiór w dniu przyjęcia. 

Balony lateksowe możesz też zakupić puste i samodzielnie nadmuchać je powietrzem (najłatwiej za pomocą pompki do balonów). Takie balony nie będą fruwać. Możesz więc przywiązać je sznureczkiem do krzesła, haczyka na ścianie lub rozrzucić na podłodze niczym kolorowe piłki.

Balony wypełnione helem

W przypadku balonów napełnionych helem istnieją dwie formy odbioru:

ODBIÓR OSOBISTY w naszym sklepie w Rumi przy ul. Dąbrowskiego 14 II piętro, wybierz datę i godzinę odbioru w formularzu zamówienia

DOWÓZ POD WSKAZANY ADRES istnieje możliwość zamówienia balonów wypełnionych helem z dostawą naszym firmowym transportem, wybierz datę i godzinę oraz podaj adres dostawy w formularzu zamówień.

Q43430
9 Przedmioty

Klienci tego produktu kupili także:

16 inne produkty w tej samej kategorii: